MÖBLER / Möbler, övrigt / Dagbädd 11554332
nr 1155 4332
Bruno Mathsson
(1907-1988), Sverige
Dagbädd, design: "Berlin", längd: 200 cm, djup: 105 cm, höjd: 43 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 15 januari 2018
kl 20:21:06
15/1 20:16:07
Bruno Mathsson
Läs mer om Bruno Mathsson